obj/effects/top_cs/1/top03.jpg
 
Sledujte nás na Facebooku

Den s Lesy - 23. září

 

Pojďte s námi prožít zábavný den v Areálu u mravence Lesíka. Máme pro vás připraveno spoustu zajímavých věcí.
Budou zde k vidění lesnické stroje včetně ukázky jejich využití v lese. 
Od 11 - 15 hodin se můžete zúčastnit hravé naučné stezky s lesní tématikou. Při splnění všech stanovišť budete zařazeni do slosování o hodnotné ceny. Slosování budou probíhat v 12:30 a 15:30. Na stezku je lepší se registrovat na e-mailu : registrace@lesymb.cz . Do mejlu prosím napište kolik Vás bude a na kterou hodinu chcete jít.
Pro menší i větší děti jsme připravili rukodělné dílničky. 
V průběhu celé akce bude probíhat regionální jarmark, kde můžete ochutnat víno, výrobky z medu, masné výrobky. zakoupit si krásné textilní dekorace, výrobky z ovčí vlny, atd.
Také můžete shlédnou úžasnou ukázku výcviku dravců,dřevosochání a stromolezení.
Občerstvení bude zajištěno.

23. září v 10:0017:00

Pojďte s námi prožít zábavný den v areálu U Mravence Lesíka. Máme pro vás připraveno spoustu zajímavých věcí. Budou zde k vidění lesnické stroje včetně ukázky jejich využití v lese. Od 11 - 15 hodin se můžete zúčastnit hravé naučné stezky s lesní tématikou. Při splnění všech stanovišť budete zařazeni do slosování o hodnotné ceny. Slosování budou probíhat v 12:30 a 15:30.

Na stezku se registrujte na e-mailu:
registrace@lesymb.cz

Do mailu, prosím, napište, kolik Vás bude a na kterou hodinu chcete jít. Pro menší i větší děti jsme připravili rukodělné dílničky. V průběhu celé akce bude probíhat regionální jarmark, kde můžete ochutnat víno, výrobky z medu, masné výrobky. zakoupit si krásné textilní dekorace, výrobky z ovčí vlny, atd. Také můžete shlédnout úžasnou ukázku výcviku dravců, dřevosochání a stromolezení. Občerstvení bude zajištěno.

Aktuální informace naleznete také na našem FACEBOOKU. Podívejte se ZDE.