obj/effects/top_cs/1/top2017a.jpg
 
Sledujte nás na Facebooku

Palivové dříví - dřevo

štípané palivo bukVýrobu a expedici kompletního sortimentu palivového a krbového dříví provádí Dřevo Rájec. Zde jsou přijímány veškeré objednávky. Dodávky kulatého palivového dříví v délkách 1 m formou maloprodeje realizují také všechny lesní správy. Dodávky odpadového palivového dříví z pořezu formou maloprodeje realizuje pila Bystrc, Komínská ulice. Velkoobchodní kontrakty je nutné předem sjednat na ředitelství společnosti v Kuřimi u vedoucího obchodního oddělení.

Prodej palivového a krbového dříví realizujeme včetně dopravy do místa objednání. Od ledna 2006 nabízíme zákazníkům nový sortimenty - štípané palivové dříví do krbů a krbových kamen, volně sypané včetně dopravy.
 

Kompletní výrobní program:

  • jehličnaté palivové dříví kulaté i štípané v délkách 1 m, volně ložené nebo balené v paletách (směs dřevin smrk+borovice+modřín)
  • listnaté palivové dříví kulaté i štípané v délkách 1 m, volně ložené nebo balené v paletách (směs dřevin buk+ habr a dub). Toto dříví je vhodné pro topení v kotlích
  • listnaté palivové dříví v délkách 25cm, 33, cm a 50 cm, volně ložené nebo balené v paletách a pytlích (směs dřevin buk+habr a dub). Toto dříví je vhodné pro topení v krbech, krbových kamnech i kotlích. Malé balení v pytlích (cca 10 - 15 kg) je vhodné pro víkendové použití na chatách a chalupách nebo pro zahradní párty.

Ceník palivového dříví - dodávka z lesní správy Lipůvka, Brno a Deblín - stáhnout

Ceník palivového dříví - dodávka Dřevo Rájec - stáhnout


Převodové koeficienty palivového dříví - stáhnoutKontakt:


Dřevo Rájec
Spešovská 631, Rájec-Jestřebí 679 02
tel.: 516 432 021
Ing. Ladislav Vrbas - vedoucí

provozní doba: Po - Pá 6:00 - 14:30

                            

image
Předchozí Následující
Zvětšit
Zavřít