obj/effects/top_cs/1/top03.jpg
 
Sledujte nás na Facebooku

Sázení vánočních jedliček

Kdo si v prosinci zakoupil jako vánoční stromek jedličku v květináči, měl možnost ji v sobotu 14. 4. 2018 za pomoci lesníků z brněnských městských lesů zasadit do lesa. Pro ty, kteří jedličku neměli, byla k zakoupení v našich Lesních školkách pod Babím lomem.
Výsadbu zahájila trubačská fanfára a úvodní slovo ředitele Lesů města Brna a ředitelky Rezekvítku.
Poté se všichni účastníci pod vedením hajných přesunuli do lesa, kde proběhla instruktáž a ukázka, jak správně stromek zasadit.
Počasí nám přálo a účast byla vysoká – více jak 350 účastníků zasadilo bezmála 120 jedliček s pomocí 13 zaměstnanců Lesů města Brna.
Lesní pedagogové měli pro děti připraveny tvořivé dílničky, kde si společně s rodiči mohli vytvořit jarní ozdobu a vzít si ji domů.


Kdo si v prosinci zakoupil jako vánoční stromek jedličku v květináči, měl možnost ji za pomoci lesníků z brněnských městských lesů zasadit do lesa. Pro ty, kteří jedličku neměli, byla k zakoupení v našich Lesních školkách pod Babím lomem.
Výsadbu zahájila trubačská fanfára a úvodní slovo ředitele Lesů města Brna a ředitelky Rezekvítku.
Poté se všichni účastníci pod vedením hajných... přesunuli do lesa, kde proběhla instruktáž a ukázka, jak správně stromek zasadit.
Počasí nám přálo a účast byla vysoká– více jak 350 účastníků zasadilo bezmála 120 jedliček s pomocí 18ti zaměstnanců Lesů města Brna.
Pro děti lesní pedagogové měli připraveny tvořivé dílničky, kde si společně s rodiči mohli vytvořit jarní ozdobu a vzít si ji domů.

                            

image
Předchozí Následující
Zvětšit
Zavřít