obj/effects/top_cs/1/top04.jpg
 
Sledujte nás na Facebooku

Tree House Babí lom

Tree house na Babím lomě je prvním svého druhu na Moravě. Cílem je nabídnout lidem netradiční zážitek, během kterého lze jedinečným způsobem vnímat všemi smysly okolní přírodu a stát se tak podmětem k hlubšímu zájmu o les. Pobyt v tree housu je maximální zážitek, kdy vnímáte energii stromu procházejícího středem, vnímáte zvuky lesa a jste donuceni se zastavit se z každodenního shonu a naslouchat nejen přírodu, ale i druhé.

Tree house se skládá z vnitřní části o rozměrech 18 m2 a terasy o rozměru 7 m2. Terasa je opatřena zábradlím a ochrannou sítí. Přístup je schodištěm. V domku je manželská postel a další samostatné lůžko. Dále jsou zde kamínka, ekologické WC. Navíc jsou zde zajímavé designové prvky.

Nově vybudované zařízení se nachází v krásném lesním prostředí pod vrcholem Babího lomu mezi obcemi Lelekovice, Vranov, Šebrov a Svinošice v areálu chaty Babí lom. Příjezd po lesní asfaltové cestě viz. mapka. V blízkosti se nachází velký altán a jezírko.

Objekt je určen maximálně pro tři osoby, včetně dětí. Děti musí mít dovršený věk šesti let. Okolí je mimořádně vhodné pro cyklisty a turisty.

Odesláním poptávkového formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (dle Obecného nařízení o ochraně osobních údajů GDPR) pro ubytovací účely společnosti Lesy města Brna, a.s. Tyto údaje nebudou zpřístupněny dalším zpracovatelům, příjemcům, či jiným třetím osobám.Ceník na rok 2018:

  • 1 den          3 500 Kč/1 noc
  • více dnů      2 900 Kč/1 noc

 Kompletní ceník na rok 2018: stáhnout

Dotazy: e-mail: rezervace
@lesymb.cz


příjezd a převzetí objektu: 15:00 hodin
odjezd a předání objektu: 11:00 hodin

                            

image
Předchozí Následující
Zvětšit
Zavřít