obj/effects/top_cs/1/top09.jpg
 
Sledujte nás na Facebooku

Tree House Sojčí hnízdo

Třetí vyhlídkový posed, tzv. „Tree House“ tentokrát na douglasce tisolisté navazuje na stávající dva umístěné na buku a na modřínu. Tentokrát dostal jméno kvůli svému tvaru a hojnému výskytu sojky „Vyhlídkový posed Sojčí hnízdo“.

Svým umístěním uprostřed lesa je předurčen ke skutečnému kontaktu s přírodou, kterou můžeme vnímat všemi smysly. Z venkovní terasy je výhled do vysokého lesa, a tím je zajištěno nerušené pozorování všech živočichů na zemi i ve vzduchu.

Přístup je tvořen malým nástupním schodištěm napojeným na platformu o rozměru 2x2 m, která je umístěna na kmenu vzrostlého buku. Z nástupní platformy je vstup na zavěšený můstek vedoucí k hlavnímu vchodu do vyhlídkového posedu.  

Je určen jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry nebo přátele. Tento posed je mezonetový a skládá se z vnitřní části o rozměrech 7,5 m², kde jsou 2 rozkládací křesla, kamínka a úložné prostory. Terasa o rozměru 7 m² je opatřena zábradlím a ochrannou sítí. V patře, které má rozměr 6 m² jsou dvě kvalitní zdravotní matrace. Součástí je i ekologické WC. Po celém domečku jsou lucerny, které jsou k dispozici včetně malých baterek a dostatečného množství náhradních svíček.

Tento posed se nachází cca 1,3 km od chaty Babí lom. Příjezd je po asfaltové cestě směr Svinošice a dále se pokračuje po zpevněné lesní cestě. Možnost parkování přímo u objektu. Viz mapka.

Pod posedem je venkovní posezení bez ohniště a houpačka.

Objekt je určen až pro čtyři osoby, včetně dětí. Za dítě plně zodpovídá nájemce nebo dospělá osoba, která dítě doprovází. Z bezpečnostních důvodů jsou zde zakázaní domácí mazlíčci a rozdělávání ohně!

Odesláním poptávkového formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (dle Obecného nařízení o ochraně osobních údajů GDPR) pro ubytovací účely společnosti Lesy města Brna, a.s. Tyto údaje nebudou zpřístupněny dalším zpracovatelům, příjemcům, či jiným třetím osobám.


Ceník na rok 2018:

  • 1 den          3 500 Kč/noc
  • více dnů      2 900 Kč/noc

Kompletní ceník na rok 2018: stáhnout

Dotazy: e-mail: rezervace@lesymb.cz

příjezd a převzetí objektu: 16:00 hodin
odjezd a předání objektu: do 12:00 hodin

                            

image
Předchozí Následující
Zvětšit
Zavřít