obj/effects/top_cs/1/top09.jpg
 
Sledujte nás na Facebooku

Tree House U jezevce

Tree House 2 na modřínu navazuje na Tree House na Babím lomě.

Tree House 2 je umístěn ještě více v lese, daleko od civilizace. Na tomto místě můžete načerpat novou energii, kterou Vám toto krásné místo poskytne v podobě ničím nerušeného klidu v hloubi lesa.

Tento domek je nižší, větší a prostornější. Je určen jak pro rodiny s dětmi, tak i pro menší skupiny. Tree House 2 se skládá z vnitřní části o rozměrech 18 m² a terasy o rozměru 10 m². Terasa je opatřena zábradlím a ochrannou sítí. Přístup je rovným schodištěm. V domku je manželská postel a dvoupatrová postel. Dále jsou zde kamínka a ekologické WC.

Tree House 2 se nachází cca 1 km od chaty Babí lom. Příjezd je po asfaltové cestě a dále se pokračuje po zpevněné lesní cestě https://mapy.cz/s/x55X. Možnost parkování přímo u objektu. V blízkosti se nachází malá vodní nádrž.

Objekt je určen až pro čtyři osoby, včetně dětí. Za dítě plně zodpovídá nájemce a každá další dospělá osoba, která dítě doprovází. Z bezpečnostních důvodů jsou na Tree House 2 zakázaní domácí mazlíčci.

Odesláním poptávkového formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (dle Obecného nařízení o ochraně osobních údajů GDPR) pro ubytovací účely společnosti Lesy města Brna, a.s. Tyto údaje nebudou zpřístupněny dalším zpracovatelům, příjemcům, či jiným třetím osobám.


Ceník na rok 2018:

  • 1 den          3 500 Kč/noc
  • více dnů      2 900 Kč/noc

 Kompletní ceník na rok 2018: stáhnout

Dotazy: e-mail: rezervace@lesymb.cz

příjezd a převzetí objektu: 14:00 hodin
odjezd a předání objektu: 10:00 hodin

                            

image
Předchozí Následující
Zvětšit
Zavřít